LP2950-33LPR
Partnumber:
LP2950-33LPR
Manufacturer:
TEXAS INSTRUMENTS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
100000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.1A 3-Pin TO-92 T/R