LP2950CDT-3.3RKG
Partnumber:
LP2950CDT-3.3RKG
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.1A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R