LP2951-33DRGR
Partnumber:
LP2951-33DRGR
Manufacturer:
Texas Instruments
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.1A 8-Pin WSON EP T/R