LP2951ACD-3.3R2G
Partnumber:
LP2951ACD-3.3R2G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.1A 8-Pin SOIC N T/R