LP2985-33DBVR
Partnumber:
LP2985-33DBVR
Manufacturer:
TEXAS INSTRUMENTS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
658 in stock
SKU:
LP2985-33DBVR
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.15A 5-Pin SOT-23 T/R