LP2985-33DBVR
Partnumber:
LP2985-33DBVR
Manufacturer:
Texas Instruments
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.15A 5-Pin SOT-23 T/R