LP2985AITPX-1.8/NOPB
Partnumber:
LP2985AITPX-1.8/NOPB
Manufacturer:
TEXAS INSTRUMENTS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1001 in stock
SKU:
LP2985AITPX-1.8/NOPB
Package
IC REG LDO 1.8V 0.15A 5DSBGA