Partnumber: LP2985AITPX-2.5/NOPB
Manufacturer: TEXAS INSTRUMENTS
products.category: IC CHIPS
Availability: 995 in stock
SKU: LP2985AITPX-2.5/NOPB
decrease increase
Package IC REG LDO 2.5V 0.15A 5DSBGA