Partnumber: LP2985IM5-1.8
Manufacturer: LP2985IM5-1.8
products.category: IC CHIPS
Availability: 10000 in stock
decrease increase
Package LDO Regulator Pos 1.8V 0.15A 5-Pin SOT-23 T/R