LP2985IM5-3.3
Partnumber:
LP2985IM5-3.3
Manufacturer:
TI/NSC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.15A 5-Pin SOT-23 T/R