LP2985IM5-6.1
Partnumber:
LP2985IM5-6.1
Manufacturer:
Texas Instruments
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 6.1V 0.15A 5-Pin SOT-23 T/R