LP5907MFX-1.8NOPB
Partnumber:
LP5907MFX-1.8NOPB
Manufacturer:
Texas Instruments
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 1.8V 0.25A 5-Pin SOT-23 T/R