LPC4045ATE101K
Partnumber:
LPC4045ATE101K
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Wirewound 100uH 10% 1KHz Ferrite 0.28A 0.92Ohm DCR Automotive T/R