LPC4545CTE2R2M
Partnumber:
LPC4545CTE2R2M
Manufacturer:
KOA Speer Electronics Inc
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Wirewound 2.2uH 20% Ferrite 2.96A 0.023Ohm DCR Automotive T/R