LPS4012-152MLB
Partnumber:
LPS4012-152MLB
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 0.07Ohm DCR Automotive T/R