LPS4018-333MRC
Partnumber:
LPS4018-333MRC
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 800mA 420mOhm DCR Automotive T/R