LPS4018-472MRC
Partnumber:
LPS4018-472MRC
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 1.8A 0.125Ohm DCR Automotive T/R