LPS6225-154MRB
Partnumber:
LPS6225-154MRB
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz Ferrite 0.54A 0.92Ohm DCR 2424 T/R