LPV1620-251KL
Partnumber:
LPV1620-251KL
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 250uH 10% 1KHz Ferrite 1.5A 0.18Ohm DCR RDL