LQ121K1LG52
Partnumber:
LQ121K1LG52
Manufacturer:
Sharp
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Second hands 12.1in TFT WXGA 1280x800Pixels LVDS 400cd/m2 LED Backlight -20°C to 70°C