LQD40A48-3V3-1V5EY
Partnumber:
LQD40A48-3V3-1V5EY
Manufacturer:
Artesyn Embedded Power
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
96W, 36-75Vin, Dual, 1.5V AT 20A, 3.3V AT 20A, 1/4 Brick, 91% Eff, Pos, 0.34 Ht, 4.8mm TH, 5