LQG15HS27NJ02B
Partnumber:
LQG15HS27NJ02B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.027uH 5% 100MHz 8Q-Factor Air 0.35A 0.46Ohm DCR 0402 Bulk