LQG15WH15NH02D
Partnumber:
LQG15WH15NH02D
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.015uH 3% 100MHz 23Q-Factor Air 0.4A 0.28Ohm DCR 0402 Automotive T/R