LQG18HN33NJ00B
Partnumber:
LQG18HN33NJ00B
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.033uH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 0.5A 0.54Ohm DCR 0603 Bulk