LQH31MN1R0K03L
Partnumber:
LQH31MN1R0K03L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 1uH 10% 1MHz 35Q-Factor Ferrite 0.175A 0.637Ohm DCR 1206 T/R