LQH32CN220K53L
Partnumber:
LQH32CN220K53L
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 22uH 10% 1MHz Ferrite 250mA 923mOhm DCR 1210 T/R