LQH32NH470J23L
Partnumber:
LQH32NH470J23L
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 47uH 5% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 0.155A 1.752Ohm DCR 1210 Automotive T/R