LQH3NPN6R8NM0L
Partnumber:
LQH3NPN6R8NM0L
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 6.8uH 30% 1MHz Ferrite 1A 240mOhm DCR 1212 T/R