LQH43CN6R8M03L
Partnumber:
LQH43CN6R8M03L
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 0.72A 0.2Ohm DCR 1812 T/R