LQH43NN470K03
Partnumber:
LQH43NN470K03
Availability:
100000 in stock
Package
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 47uH 10% 1MHz 35Q-Factor Ferrite 0.22A 1.5Ohm DCR 1812 T/R