LQH43PH2R2M26L
Partnumber:
LQH43PH2R2M26L
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz 2.5A 0.0504Ohm DCR 1812 Automotive T/R