LQH44PN100MP0L
Partnumber:
LQH44PN100MP0L
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 1.17A 192mOhm DCR 1515 T/R