LQH44PN2R2MP0L
Partnumber:
LQH44PN2R2MP0L
Availability:
100000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 1.8A 0.0588Ohm DCR 1515 T/R