LQH55DN100M03L
Partnumber:
LQH55DN100M03L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
1545 in stock
SKU:
LQH55DN100M03L
Package
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 1.7A 0.1302Ohm DCR 2220 T/R