LQH55DN4R7M03L
Partnumber:
LQH55DN4R7M03L
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 2.7A 0.0574Ohm DCR 2220 T/R