LQH55DN6R8M03L
Partnumber:
LQH55DN6R8M03L
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 2A 0.1036Ohm DCR 2220 T/R