LQH5BPN150M38L
Partnumber:
LQH5BPN150M38L
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 96mOhm DCR 2020 T/R