LQH5BPZ150MT0L
Partnumber:
LQH5BPZ150MT0L
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 0.2244Ohm DCR 2020 Automotive T/R