LQM18PN1R0MFR
Partnumber:
LQM18PN1R0MFR
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 950mA 250mOhm DCR 0603 T/R