LQM21PZ4R7MGRD
Partnumber:
LQM21PZ4R7MGRD
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 0.8A 0.288Ohm DCR 0805 Automotive T/R