LQM2HPN2R2MG0L
Partnumber:
LQM2HPN2R2MG0L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 1.3A 0.1Ohm DCR 1008 T/R