LQM2MPNR47MGHL
Partnumber:
LQM2MPNR47MGHL
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 0.47uH 20% 1MHz Ferrite 2.5A 0.046Ohm DCR 0806 T/R