LQP03TN10NJ02D
Partnumber:
LQP03TN10NJ02D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Thin Film 10nH 5% 500MHz 14Q-Factor Ceramic 250mA 700mOhm DCR 0201 T/R