LQP03TN15NJ02D
Partnumber:
LQP03TN15NJ02D
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Thick Film 0.015uH 5% 500MHz 12Q-Factor 0.25A 0.7Ohm DCR 0201 T/R