LQP03TN1N6B02D
Partnumber:
LQP03TN1N6B02D
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Thin Film 1.6nH 0.1nH 500MHz 14Q-Factor Ceramic 600mA 150mOhm DCR 0201 T/R