LQS2G471MELB45
Partnumber:
LQS2G471MELB45
Manufacturer:
Nichicon
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 400V 20% (30 X 45mm) Snap-In 10mm 1680mA 3000h 105°C Bulk