LQW15AN47NJ00D
Partnumber:
LQW15AN47NJ00D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 47nH 5% 100MHz 25Q-Factor Non Magnetic 210mA 1.08Ohm DCR 0402 T/R