LQW15AN8N2J80D
Partnumber:
LQW15AN8N2J80D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 8.2nH 5% 100MHz 32Q-Factor Non Magnetic 1.5A 69mOhm DCR 0402 T/R