LQW18AN15NG00D
Partnumber:
LQW18AN15NG00D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 15nH 2% 100MHz 40Q-Factor Ceramic 600mA 130mOhm DCR 0603 T/R