LQW18AN33NG00D
Partnumber:
LQW18AN33NG00D
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33nH 2% 100MHz 40Q-Factor Non Magnetic 420mA 230mOhm DCR 0603 T/R